kartka scrapbooking inspiracja Artianette kartka świąteczna kartka urodzinowa kartka z liskiem

Kartka urodzinowa z liskiem

Złoto-pomarańczowe liski wyjrzały z lasu, aby znaleźć się na tej uroczej urodzinowej kartce. Przygotowała ją dla Was Sofia. Sofia jest małą rękodzielniczką i pierwszą dziecięcą projektantką marki Artianette. 🙂 Jest także córką Michaliny z Michalina Poloczek Art. Dzięki niej mamy nadzieję zachęcać inne dzieci do twórczego spędzania czasu a także pokazywać im, że wystarczy tak niewiele, aby efekt był naprawdę świetny. A wystarczą dobre papiery, proste grafiki, które przemawiają do dziecięcych serc i trochę chęci i samozaparcia. 🙂

Sofiia po raz kolejny wybrała słodkie zwierzątka od Artianette. Tym razem stworzyła kartkę na urodziny taty. Nie jest to tylko kartka, jej elementy nie są przypadkowe a budzą wspomnienia miłych chwil. Wybrała liska, którego umieściła na mchu. Będąc niedawno na jesiennych wakacjach często widywaliśmy liski, dlatego ten zwierzak miło jej się kojarzy i chciała zrobić kartkę z jego wizerunkiem , a że również często wpatrywaliśmy się w nocne niebo to i napis świetnie spasował.  – napisała Michalina.

Niedawno na jesiennych wakacjach często widywaliśmy liski – Sofia

Sofia zrobiła paluszkiem złote woskowe gwiazdki z szablonu, a kropeczki klejem z brokatem.


Arkusze, z których korzystała Sofia należą do kolekcji Christmas Gold Green oraz kolekcji Wedding Rustical marki Artianette.

Christmas Gold Green SET 01 digi stemple

Stempel liska znajduje się na arkuszu 01 w dodatkach do kolekcji. Pomijając napisy świąteczne, stemple są bardzo uniwersalne i pasują także do uroczych kartek urodzinowych w klimatach leśnych, boho a także glamour.

christmas gold green papiery cyfrowe do druku scrapbooking digital stemple papiery do scrapbookingu elementy do wycinania

Wedding Rustical – papiery cyfrowe do druku A4

Zielone tło, którego użyła Sofia, pochodzi z teł kolekcji Wedding Rustical.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top