Pop - Up box na Dzień Matki Artianette blog inspiracja

Pop – Up box na Dzień Matki

Na dzień matki postanowiłam przygotować wyjątkową kartkę pop up box, która sprawi mojej mamie wiele radości. Bazując na delikatnych, pastelowych kolorach. A także, inspirując się kwiatami jako motywem przewodnim, zebrałam wszystkie niezbędne materiały z kolekcji Mom”s love.

Pop - Up box na Dzień Matki Artianette blog inspiracja

Początkowo rozłożyłam papiery w różnych odcieniach różu, fioletu i mięty, aby stworzyć spójną kompozycję na zewnętrznej części kartki. Następnie, korzystając z białej farby, ozdobiłam ją delikatnymi wzorami. Uzupełniłam kartkę subtelnie rozmieszczonymi kryształkami, aby dodać jej blasku i elegancji.

Pop - Up box na Dzień Matki Artianette blog inspiracja

Gdy główne elementy zewnętrznej części były już gotowe, przystąpiłam do tworzenia wnętrza pop up box. Zdecydowałam się umieścić w nim tekturki w kształcie serca. Dodatkowo, to serce symbolizuje moją miłość do mamy, oraz drobne kwiaty z delikatnych papierów, aby dodać mu lekkości i subtelności.

Pop - Up box na Dzień Matki Artianette blog inspiracja

Nie mogłam zapomnieć o perełkach, którymi obsypałam krawędzie kartki, aby ją ozdobić i uczynić jeszcze bardziej wyjątkową. Całość uzupełniłam piękną, satynową wstążką, którą delikatnie zawiązałam na zewnętrznej części kartki, aby nadać jej eleganckiego wykończenia. Pracując nad tą kartką, kierowała mną miłość i wdzięczność wobec mojej mamy za wszystko, co dla mnie zrobiła. Emocje, jakie towarzyszyły mi podczas tworzenia tego prezentu były niezwykle silne – od radości i wzruszenia, po spokój i ciepło, które czuję wobec mojej mamy.

Pop - Up box na Dzień Matki Artianette blog inspiracja

Kartka pop up box na dzień matki, którą stworzyłam z sercem i zaangażowaniem, ma być wyrazem mojej miłości i szacunku wobec osoby, która jest moim największym skarbem. Jestem pewna, że kiedy mama ją otrzyma, jej serce rozkwitnie z radości, a nasza więź jeszcze bardziej się umocni.Jak Wam się podoba ? do mojej kartki Pop – Up box na Dzień Matki użyłam:

Kolekcja paper digital marki Artianette Moms Love

Zapraszam na naszą grupę Artianette Inspire! Pozdrawiam -Kasia

Katarzyna Wyroba- Pod Skrzydłem Anioła

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top